Tanie artykuły reklamowe, gadżety firmowe, upominki

kubki

Sortuj według
Wyników 1 - 24 z 65
action_01
Cena netto od: 7,21 zł
aida_01
Cena netto od: 7,04 zł
americano import_019
Cena netto od: 8,56 zł
americano eu_01
Cena netto od: 10,00 zł
AMERICANO_PURE_white
Cena netto od: 9,48 zł
anna_01
Cena netto od: 6,92 zł
cactus_01
Cena netto od: 6,34 zł
coco_01
Cena netto od: 6,92 zł
colorado_01
Cena netto od: 10,79 zł
cool_017
Cena netto od: 8,13 zł
corner_011
Cena netto od: 11,83 zł
cosmo_011
Cena netto od: 16,82 zł
decor_012
Cena netto od: 10,18 zł
DIAMOND
Cena netto od: 13,67 zł
easy_019
Cena netto od: 10,30 zł
edge_015
Cena netto od: 13,72 zł
ELEPHANT_white
Cena netto od: 8,35 zł
ergo_01
Cena netto od: 9,39 zł
Ergo2
Cena netto od: 9,39 zł
freddo_01
Cena netto od: 8,18 zł
M_103_A
Cena netto od: 7,64 zł
fresh cool
Cena netto od: 9,09 zł
geo_01
Cena netto od: 8,08 zł
M_086_A8
Cena netto od: 11,66 zł

Artykuły reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz różne gadżety reklamowe dla firm, które są doskonałym narzędziem w promocji każdej firmy, pomagają pozyskać nowych klientów. Pozwalają zacieśniać więzi ze stałymi kontrahentami i klientami, budują zaufanie oraz symbolicznie zawsze są z Twoim partnerem handlowym.
Prezentowana oferta to przede wszystkim gadżety z nadrukiem do biura, dla domu, dla dzieci, gadżety promocyjne na festyn np. czapki z daszkiem, parasole, torby, czy baloniki. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami, zawsze pomożemy w wyborze i doradzimy.

Gadżety firmowe

Każda licząca się firma posiada swoje gadżety reklamowe. Pozornie banalne przedmioty odgrywają ogromną rolę w tworzeniu pozytywnego wizerunku każdego przedsiębiorstwa. Zbuduj pozytywny przekaz marketingowy, niech za każdym razem, gdy klient spojrzy na upominek z Twoim logo, przypomni sobie Twoją firmę.
Ważne jest aby upominek był oryginalny i dobrej jakości. Posiadamy szeroki asortyment np.: ekskluzywne portfele ze skóry, kalendarze książkowe, pióra w etui. Najpopularniejsze są breloki, smycze, długopisy i kubki. Każdy przedmiot możemy personalizować, dodać logo, czy ilustrację; możemy nadrukować lub wygrawerować przy użyciu najnowszych technologii. Posiadamy własne studio graficzne które zaprojektuje i opracuje, wszystko zgodnie z życzeniem. Zatem czekamy na Twój kontakt!

Materiały na szkolenia i konferencje

Dostarczamy materiały na konferencje, artykuły na targi lub akcesoria na szkolenia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, doradzamy i projektujemy tak, aby wszystkie materiały były spójne i zgodne z wizerunkiem Twojej firmy. Ponieważ każde takie wydarzenie wygląda inaczej potrzebne są materiały różnego asortymentu. W naszej ofercie znajdziesz niemal wszystko począwszy od dużych banerów, roll-upów po notatniki, pendrive, długopisy, ołówki, smycze, torby, segregatory. Zapraszamy do kontaktu!

Upominki okazjonalne

Jeśli zależy Ci na pozytywnych relacjach z klientami nie możesz zapomnieć o świętach. Jest to naturalny pretekst by klient nie zapomniał o Tobie w każdy następny zwykły dzień. Posiadamy upominki na Boże Narodzenie, Wielkanoc albo walentynki. Te wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych działań.
Proponujemy poza gadżetami z motywami świątecznymi również wyjątkowe opakowania na prezenty np. drewniane skrzynki na wino. Polecamy belgijskie czekoladki, kalendarze ścienne, biurkowe, kalendarze książkowe, kartki świąteczne ze wzorami świątecznymi, a także indywidualne projekty. Zapewniamy konkurencyjne ceny i sprawną przesyłkę. Czekamy na maila lub telefon od Ciebie. Podpowiemy najodpowiedniejsze rozwiązania! Czekamy!

Tanie gadżety reklamowe

Świat gadżetów reklamowych jest bardzo dynamiczny i elastyczny, dlatego nasza oferta też ciągle się doskonali, staje się różnorodna. Stawiamy na estetykę, jakość i ekologię. Współpracujemy z firmami z różnych branż np: branża spożywcza, rolnicza, przemysłowa, kosmetyczna, szkoły, czy instytucje państwowe. Oferujemy nie tylko jakość, trwałość i rzetelność, ale też dobre atrakcyjne ceny. Zapraszamy!