Gadżety reklamowe na wielkanoc

Wielkanoc to doskonały moment na zacieśnienie dobrych relacji ze swoimi Klientami. Mamy kilka propozycji, które mogą być świetnymi nośnikami radosnego przekazu, zgodnego z charakterem tego okresu. Tematem podstawowym są oczywiście zajączek i jajko, ale jest jeszcze duża gama pomysłów, które mogą zaskoczyć. Zobacz sam:

Czytaj więcej...

8 pomysłów na stylowy prezent dla Kobiety

Każda kobieta chciałaby dostać oryginalny podarunek lub ciekawy gadżet, który będzie daleki od utartych schematów. Teraz, kiedy mamy nieograniczony dostęp, poprzez internet do wielu możliwości, warto pomyśleć o czymś niebanalnym. Podsuwamy pomysły na gustowny, stylowy i praktyczny prezent na Dzień Kobiet, lub po prostu sla Twojej klientki, by zdobyć jej serce. Pamiętaj! Pończochy i złamany kwiatek to daleka przeszłość.

Czytaj więcej...

Cztery pomysły na prezent dla mężczyzny lub chłopca

Nie wiesz jak sprawić by Twoje relacje były nieco bliższe? Nie chodzi tu tylko o relacje damsko-męskie, ale też biznesowe lub koleżeńskie. Wszyscy mężczyźni to tak naprawdę duzi chłopcy, którzy uwielbiają gadżety. Przedstawiam cztery prezenty dobre na przełamanie bariery, ale też jako upominek dla starego przyjaciela. Tym razem wszystko na lato.

Czytaj więcej...